Комуністи проводитимуть свій мітинг 21 вересня біля пам’ятника Т.Шевченку у Львові, - секретар ЛОК КПУ

20 вересня 20083330

Лідер львівських комуністів Олександр Калинюк у коментарі ZAXID.NET зазначив, що не має наміру виконувати рішення суду, який заборонив ветеранським організаціям Львова спільно з ЛОК КПУ проводити 21 вересня свій мітинг з нагоди Дня миру біля пам’ятника Т.Шевченку та переніс місце його проведення на вул. Пасічну поблизу Пагорбу слави.

О.Калинюк свою відмову мотивував двома причинами: по-перше, представника комуністів не запросили на судове засідання, тому комуністи не зобов’язані його виконувати; по-друге, лідер львівських комуністів вважає, що суд не має права визначати місця, де саме громадські та політичні організації мають проводити свої мирні акції.

Нагадаємо, сьогодні, 20 вересня, Львівський окружний адміністративний суд за позовом Львівської міської ради прийняв рішення про перенесення 21 вересня частини політичних мітингів з пр. Свободи у Львові. Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

Зважаючи на те, що три політичні організації подали заявки на проведення 21 вересня мітингів біля пам’ятнику Т.Шевченку у Львові, суд переніс акцію Української партії "Ні кремлівській чумі!" на вул. Стрийську біля Монументу слави; акцію ветеранських організацій Львова за участі представників ЛОК КПУ, присвячену Дню миру, на вул. Пасічну біля Пагорбу слави, а біля пам’ятника Т.Шевченку дозволив проведення мітингу ВО "Свобода".

Довiдка ZAXID.NET

"21 вересня відзначають День миру. Ми отримали заявку від комуністів та ветеранів на проведення мітингу 21 вересня з 10-ї та 12-ї години на проспекті Свободи від Оперного театру і до пам’ятника Шевченку, вони подали заяву 15 вересня. В той час 18 вересня ВО "Свобода" і УП дали заявки цього дня с з 9-ї до 20-ї години на проведення своїх заходів: Українська партія - мітинг "Ні червоному терору", "Свобода" - щодо ситуації в країні", - повідомив 19 вересня головний міліціонер Львова Ігор Цікало.

І.Цікало додав: "Ми бачимо, що у даній ситуації можуть виникнути сутички і тому звернулися до виконавчого комітету Львівської міської ради. Ми проводимо зустрічі з керівниками цих організацій, щоб вони відмовилися від цього і провели заходи в інших місця. Вони не йдуть на поступки. Члени виконкому - прийняли рішення звернутися до суду, щоб заборонити проведення будь-яких політичних заходів на проспекті Свободи, і дозволити провести свої заходи окремо - комуністам і ветеранам на Пагорбі Слави, Українська партія - на вул. Стрийській, "Свободі" - біля пам’ятника С.Бандері.

В заявках вказано, що від "Свободи" має бути 1 000 людей, комуністів і ветеранів - 600, УП - 100. Ми просимо, щоб внутрішні війська виділили для охорони порядку 150 чоловік, ще розраховуємо на 500 правоохоронців", - додав І. Цікало.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук