Львівська мерія дозволила розбудову церкви адвентистів сьомого дня

СуспільствоІ.Р., 3 серпня 201810090
Візуалізація майбутньої церкви адвентистів

Львівська мерія дозволила громаді адвентистів сьомого дня реконструювати та розширити церковний комплекс на вул. Багряного. Відповідні містобудівні умови та обмеження у п’ятницю, 3 серпня, затвердив виконавчий комітет Львівської міськради.

Згідно з рішенням, релігійна громада адвентистів сьомого дня отримала документацію на реконструкцію церковного комплексу з розширенням за рахунок добудови та надбудови на земельній ділянці площею 0,2 га на вул. Багряного, 38 (район вул. Окружної між Любінською і Городоцькою).

До розташованої тут триповерхової будівлі, згідно з візуалізаціями, планують добудувати два поверхи та прибудувати ще одну споруду. Висота будівель не має перевищувати 17,2 м.

https://zaxid.net/resources/photos/news/500_DIR/201808/1462802_1518166.jpg?201808031250

Нинішній стан будівлі церкви адвентистів сьомого дня

Візуалізація майбутньої церкви

Адвентисти сьомого дня – один із напрямків протестантизму, що виник у США. Напрямок передбачає переконання в необхідності додержання усіх Десяти заповідей (в тому числі буквального додержання заповіді про суботу) й віру в близьке Друге пришестя Ісуса Христа. В Україні діють одна місія та вісім конференцій (назви підрозділів) Церкви адвентистів, одна з них – у Львові. Загалом у Львові діють чотири церкви адвентистів у різних районах міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук