До теми
Цього вікенду львів'ян запрошують співати на квартирнику, пройти квест, завітати на перформанс і подивитись найкраще українське документальне кіно. Та перші вихідні листопада цілком можна присвятити і львівській сецесії: спершу послухати лекцію про жіночі образи у мистецтві цього періоду, а наступного дня прогулятись і побачити такі розписи на власні очі.
Дізнатись більше про події, що відбуватимуться у Львові 4 і 5 листопада, можна завдяки календарю від ZAXID.NET.
4 листопада, субота
Лекція про жінок на зламі епох
Виставку ретро-листівок «Carte postale. Жінка на зламі двох епох», що триває у відділі європейського мистецтва ХІХ-ХХІ ст. Львівської національної галереї мистецтв, супроводжує цикл лекцій про культуру кінця ХІХ – початку ХХ століття.
У цю суботу відбудеться лекція про «Образ жінки у мистецтві "fin de siecle"». Вартість – 30 грн. Деталі можна дізнатись на сторінці події.
12:00, Львівська національна галерея мистецтв, вул. В.Стефаника, 3.
Мандрівний фестиваль Docudays
Кінопокази від фестивалю документального кіно. У програмі: «Чужа робота», «Між іншим», «У пошуках кращої долі», «Ці речі, ці спогади».
18:00, Львівський палац мистецтв вул. Коперника, 17.
Квартирник на заводі
Пити гарячі напої, їсти печиво і слухати музику можна буде на заводі «РЕМА» - там влаштовують квартирник. Програма вечора невідома, але організатори обіцяють виступи гуртів, з якими до того ж можна буде поспівати.
Вартість – 50 грн. Для участі потрібно зареєструватись.
18:00, завод «РЕМА», Заводська, 31.
Учасникам кваритирника пропонують брати із собою коцики
5 листопада, неділя
Екскурсія колишніми єврейськими вулицями
Керівниця музею «Слідами галицьких євреїв» ВЄБФ «Хесед-Ар’є» Ольга Лідовська проведе екскурсію вулицею Сонячною і Різницькою (тепер Куліша та Наливайка) до театру Якова Бер Гімпеля і території «львівського Бердичева». Також під час прогулянки оглянуть будинки Кагалу, Яд Харузіму та довідаються історію єврейської лікарні на вулиці Якова Раппопорта.
Вартість участі – 50 гривень.
12:30, місце зустрічі – кав’ярня «Штука», вул. Котлярська, 8.
Екскурсія сецесійними будівлями з розписами
Прогулянка-розповідь сецесійними будівлями, де збережені розписи плафонів - Новий Світ, 3 («гітаристка»), Бандери, 47-а («Весна»), Єфремова, 4 («Tempus»). Учасники екскурсії дізнаються про історію будівель, їхні особливості та зможуть взяти участь у майстер-класі зі швидких колажних замальовок.
Участь безкоштовна.
14:00, вул. Бандери, 47-а.
Зображення сецесійних розписів на львівських будинках
Перший львівський інклюзивний квест
Львівська «Сенсотека» організовує «авантюрно-театральний» квест, учасники якого зможуть прогулятись Львовом та виграти подарунки. Участь безкоштовна, але потрібна реєстрація. Деталі є на сторінці заходу.
14:00, Сенсотека, вул. Уласа Самчука, 22.
День Вегана
Зустріч, під час якої можна буде більше дізнатись про веганство, веганів, знайти однодумців та просто гарно провести час.
14:30, Перша Львівська Медіатека, вул. Мулярська, 2-а.
Мандрівний фестиваль Docudays
Кінопокази від фестивалю документального кіно.
У програмі:
- 15:00 - «Dixie Land»
Центр Митрополита Андрея Шептицького, вул. Козельницька, 2а;
- 18:00 - «Холодні вуха», «В іншому світі»
Львівський палац мистецтв, вул. Коперника, 17.
Для тих, хто не розуміється на класичній музиці, але хотів би дізнатись більше – співзасновник концертної агенції Collegium Musicum Іван Остапович розкаже про музичні твори, творчі засоби їхніх композиторів тощо. Неформальну бесіду супроводжуватиме живе ілюстрування музичних зразків на фортепіано.
Темою першої лекції буде музика для скрипки соло Йоганна Себастьяна Баха, Франческо Джемініані, Георга Філіпа Телемана, Сергія Прокоф’єва. Вхід вільний.
16:00, Львівська обласна бібліотека для юнацтва, площа Ринок, 9.
Театральний перформанс про толерантність
У рамках проекту «Тур толерантності», що присвячений толерантності, інклюзії та взаєморозумінню, у Львові покажуть спеціальний театральний перформанс.
Вхід вільний.
17:00, Мала сцена Театру Ім. Лесі Українки, вул. Городоцька, 36.
.
*головне зображення - робота чеського художника Альфонса Мухи