Львівській лікарні ОХМАТДИТ благодійники придбали реанімаційне обладнання

СуспільствоОрися Шиян, 1 березня 20173180
Львівській лікарні ОХМАТДИТ благодійники придбали реанімаційне обладнання
фото ЛОДА
Лікарні дуже потрібні перфузори

Львівська обласна дитяча клінічна лікарня ОХМАТДИТ отримала нове медичне обладнання. Його подарував лікарні всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця».

Як повідомляє департамент охорони здоров'я Львівської ОДА, благодійники закупили перфузор, шприцевий інфузійний насос, пульсоксиметр та інші медпристрої.

Як розповіла обласний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Віра Гураль, торік під час акцій і флешмобів зібрали 71,5 тис. грн, за які придбали обладнання.

Кошти на обладнання зібрали впродовж всеукраїнської акції ВБФ «Серце до Серця» «Врятуй життя дитині», що проходила з 4 до 24 квітня 2016 року.

Завідувач відділення реанімації новонароджених ОХМАТДИТу Наталія Кунта зазначила, що реанімаційне відділення лікарні функціонує на 9 ліжок, воно перевантажене, оскільки кількість дітей зростає, тому і зростає потреба в новій апаратурі, зокрема в перфузорах. Це медобладнання дуже їм необхідне.

Наступна акція благодійного фонду буде присвячена збереженню дитячому зору. З 9 березня до 9 квітня буде проходити акція під гаслом «Я хочу бачити життя».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук