Львівський медцентр «Мікрохірургія ока» отримав надсучасне обладнання

Виконувати операції з видалення катаракти та глаукоми тепер буде значно легше

Головні новини Львова 25.10Юрій Герун, 25 жовтня 2016, 16:01 1417 0

Операції на очах у Львові робитимуть за допомогою сучасного обладнання. За бюджетні кошти міста для медичного центру «Мікрохірургія ока» 8-ї клінічної лікарні купили надсучасний факоемульсифікатор. Це полегшить проведення операцій високої складності з видалення катаракти та глаукоми. З допомогою апарату уже провели понад 300 операцій на оці. Офтальмологічне обладнання коштує 2,6 млн грн.

Таке високоточне лікування забезпечить пацієнтам безпеку, спрощуючи і пришвидшуючи роботу в операційній. Адже за час функціонування центру проведено близько 20 тис. операцій на оці, і з них майже 16 тис. – високої складності на мікрохірургічному рівні.

«Всі досягнення, які є в інженерній медицині, закладені в цьому апараті. Висока швидкість роботи апарату поєднується з максимальною точністю, яка досягається завдяки новітній технології. Є можливість найточніших налаштувань згідно з індивідуальними особливостями пацієнта, а система дозволяє забезпечити стабільність внутрішньоочного тиску, зменшуючи його негативний вплив на всі структури ока, зокрема, на зоровий нерв, сітківку та судинну оболонку. Це контролюється спеціальним датчиком. Технологія зменшує негативний вплив ультразвуку на тканини ока, сприяє кращій адаптації рогівкового розтину та зменшує ризик виникнення інфекційних ускладнень», – розповідає завідувач відділення медичного центру «Мікрохірургія ока» Тетяна Смаль.

Для проведення операції пацієнт повинен мати скерування, щоб була змога оформити історію хвороби і пройти перед тим обстеження.

Це не єдиний подарунок 8-й лікарні від міста, медичний заклад є одним з пріоритетних у фінансуванні міста. «Цього року для 8-ї лікарні придбано обладнання на суму понад 12 млн грн., це і факоемульсифікатор, який ми сьогодні презентували, це і 4 одиниці наркозного і дихального обладнання, це і рентгенологічна, операційний стіл, створення кабінету реабілітації у неврологічному відділенні», – зазначив начальник управління охорони здоров'я Львівської міськради Володимир Зуб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук