Львівський релігієзнавець Андрій Юраш очолив департамент Мінкульту

СуспільствоТетяна Слюсарчук, 14 листопада 20146870
Львівський релігієзнавець Андрій Юраш очолив департамент Мінкульту

Відомий львівський релігієзнавець Андрій Юраш очолив департамент у справах релігій і національностей Міністерства культури України, повідомляє портал "Релігія в Україні".

Призначення нового директора профільного департаменту Мінкультури працює на перспективу нового формату державно-церковних відносин в Україні, зазначено у повідомленні. Зокрема, вказано, що Андрій Юраш відомий своєю патріотичною позицією та принциповим противником застосування насилля у між православних відносинах, захисник релігійної свободи та ліберальної державної політики.

Довідка:

Андрій Васильович Юраш з 1997 року є членом Всеукраїнської асоціації релігієзнавців (від 2007 року – член правління), одним із засновників Міжнародної Асоціації з Вивчення Релігії у Центральній та Східній Європі (ISORECEA). З 1988 року Андрій Юраш став членом Американської академії релігії та Політологічної асоціації Середньої Америки. У 2007 році був запрошений до членства у Міжнародній редакційній раді часопису “Релігія, держава і суспільство”, що виходить у видавництві Routledge, Taylor & Francis Group (Оксфорд, Великобританія). 

З 1 вересня 1999 року А. Юраш працює на кафедрі радіомовлення і телебачення Львівського університету ім. І. Франка. Доцент, кандидат політичних наук. Діяльність Андрія Юраша відзначена кількома преміями і нагородами, зокрема від УПЦ Київського Патріархату.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук