Львівський центр медицини катастроф переплатив понад 100 тис. грн на матеріалах для діабетиків

Львівський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф 27 липня уклав угоду на закупівлю тест-смужок для глюкометрів та тест-систем для швидкої діагностики інфаркту міокарда з ТОВ «Торговий дім "Медсервіс"», переплативши при цьому 100 тис. грн. Про це повідомляє видання «Наші гроші. Львів», посилаючись на Prozorro.

За інформацією системи електронних закупівель Prozorro, загальна сума угоди становить 241, 7 тис. грн, що на 113 тис. грн більше в порівнянні з ринковими цінами на ці самі матеріали. Центр замовив 360 упаковок (по 50 штук в одній) текст-смужок для трьох типів глюкометрів та 50 упаковок тест-систем для діагностики інфаркту. Загалом 410 упаковок по 4 позиціях.

Кожен вид товару, придбаний у Торгового дому «Медсервіс», є дорожчим ніж на ринку. Наприклад, тест-смужки One Touch Select придбали за 619,58 грн, хоча в спеціалізованих інтернет-магазинах вони коштують 255 грн. Тобто різниця в ціні є вищою більш ніж удвічі.

Єдиним конкурентом ТД «Медсервіс» на торгах виступило ТОВ «Авіцена Медик» з остаточною пропозицією на одну тисячу гривень дорожчою.

Порівняння деяких позицій, закуплених Львівським обласним центром екстреної медицини та медицини катастроф, з ринковими цінами

Власники обох цих фірм мають стосунок до компаній, яких штрафували за змову на торгах. Кінцевий бенефіціарний власник ТОВ «Торговий дім «Медсервіс» Володимир Тихович раніше очолював дочірнє підприємство ТОВ «Західно-український центр «Медсервіс», яке було оштрафоване АМКУ за змову на торгах.

Компанії «Авіцена Медик» належить львів’янкам Богдані Білецькій та Ользі Тарас. Раніше вони виходили на торги з підприємством «Медична фірма Авіцена», якому АМКУ заборонив протягом трьох років брати участь у торгах. Крім того, фірма також була оштрафована за змову.

Два тижні тому ТД «Медсервіс» та «Авіцена Медик» розіграли тендер від Львівського обласного центру служби крові на закупівлю медичних матеріалів загальною вартістю 177 тис. грн. Переможцем стало ТОВ «Авіцена Медик», яке більшість товарів продало за цінами, завищеними вдвічі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук