Марш рівності в Києві закінчився без значних провокацій

Марш рівності в Києві закінчився без значних провокацій
фото УНІАН
За маршем спостерігали правозахисні організації, серед яких представники Amnesty International

Марш рівності представників ЛГБТ-спільноти у Києві відбувся без провокацій, учасники акції спокійно дійшли до кінцевої точки ходи - площі Льва Толстого. Про це пише УНІАН.

Як зазначається, під час акції правоохоронцям вдалося запобігти значним провокаціям. У поодиноких випадках деякі особи намагалися прорватися через кордон правоохоронців, але їм це не вдалося.

Разом з тим одна дівчина з числа супротивників ходи відібрала в учасника прапор ЛГБТ-спільноти. Дівчину намагалися зупинити, але вона втекла з прапором в невідомому напрямку. Під час ходи учасники Маршу рівності вигукували гасла: «Бунтуй, кохай, прав не віддавай!», «Права людини - понад усе!», «Країна для всіх» тощо.

Коли учасники прийшли на площу Льва Толстого, організатори «Київ-Прайду» попросили всіх подякувати представникам правоохоронних органів за гарантування безпеки. У Марші рівності брали участь близько тисячі осіб, яких охороняли 5,5 тис. правоохоронців.

Марш відвідали участь не тільки представники ЛГБТ-спільноти, а також іноземні дипломати, члени правозахисних організацій та звичайні громадяни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук