«Медичні» конкурси: для нас важливі бажання працювати, досвід і професіоналізм

БлогиВолодимир Гірняк , 12 квітня 2018 660 2
Володимир Гірняк
голова координаційної ради партії «Громадянська позиція», заступник голови Львівської облради у 2015-2019 рр.

Останніми днями у Львові активно обговорюють конкурси з призначення керівників медичних закладів, які організувала обласна влада. Як і очікувалося, дискусія – гостра, інколи навіть на підвищених тонах. Але навіть попри це, маємо перші вагомі результати.

На сьогодні вже рекомендовано на розгляд сесії Львівської облради керівників дев’яти закладів охорони здоров’я. Наголошую, що їх власне обрано на прозорих конкурсах, а не призначено потайки, внаслідок кулуарних перемовин. Медицина – це галузь, де ніхто не має права керуватися іншими речами, ніж професійність. Бо від медика, а тим паче від керівника лікарні чи поліклініки, залежить наше життя.

Мені цілком зрозумілі нарікання декотрих представників «старої медичної гвардії». Скажу більше – вони були цілком очікуваними. Однак, на початках запровадження системи конкурсного відбору керівників комунальних закладів області, ми чітко визначили – жодної кулуарщини, жодного кумівства. Для нас важливі бажання працювати, досвід і професіоналізм. Як наслідок, успішне завершення конкурсів у сфері культури, вивело галузь на зовсім новий якісний рівень. Сьогодні маємо не просто музеї «для галочки», а музеї, які реально працюють. Маємо музеї, в які – що найважливіше – пішла молодь.

Однозначно, не всі будуть задоволені результатами. Це стосується як самих конкурсантів, так і представників громадськості, трудових колективів. Широкий суспільний резонанс, який викликала ця тема, свідчить лише про одне: ми на правильному шляху. Влада насправді може бути сильною лише тоді, коли вона відкрита до суспільства. Бо лише на довірі спільноти ґрунтується її легітимність.

Наразі ж сподіваюся, що вже найближчим часом жителі Львівщини зможуть самі оцінити нову якість послуг, які їм надаватимуть у медичних закладах. І це буде єдиним справедливим критерієм оцінки нашої роботи і наших ініціатив.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук