Міська рада Івано-Франківська профінансує десять поїздок парафіян до духовних місць

Проща до Зарваниці

У четвер, 1 лютого, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ухвалив рішення сприяти здійсненню парафіянами міста десяти прощ до духовних місць. Як повідомляє івано-франківський сайт «Курс», з цією метою управління транспорту і зв’язку міста зобов’язали надати на кожну поїздку по одному автобусу великого класу.

Фінансовове управління забезпечить виділення коштів для фінансування витрат згідно з актом наданих послуг перевізникам.

Перелік поїздок, які фінасуватимуть з міського бюджету, сформували згідно з листом-зверненням релігійних громад міста. Як повідомляється, наразі поїздки заплановані: дві поїздки до с. Гошів Долинського району та м. Борислав Львівської області, дві поїздки до с. Зарваниця та с. Залісся Тернопільської області, дві поїздки до с. Крилос Галицького району. по одній поїздці до м. Чернівці та урочища Джублик Закарпатської області, до с. Погоня Тисменицького району а також до с. Гошів Долинського району, і окремо до с. Лаврів та м. Самбір Львівської області.

Видання уточнює, що з обласного бюджету виділили 81 тис. грн на поїздки вірян до Рима та Базеля.

Раніше міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків частонаголошував, що вважає місто християнським і хоче бачити в ньому більше церков і хрест тверезості.

Як інформував раніше ZAXID.NET, 15 грудня, Івано-Франківська міська рада ухвалила звернення до керівництва країни з вимогою законодавчо заборонити пропаганду гомосексуалізму та захистити традиційну сім'ю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук