Муніципальна дружина матиме більше повноважень

Головні новини за 23 вересняІрина Панчишин, 23 вересня 2014, 20:12 415 0
дивіться також

За порядком стежитимуть пильніше. При райвідділах завершують формувати команди муніципальних дружин. До повного укомплектування ще бракує чотири десятки чоловіків. Втім, ті, кого вже влаштували, чергують разом із міліцією. А невдовзі й матимуть більше повноважень.

Інспектор муніципальної дружини Олександр Петрик розповідає: в муніуципальну дружину пішов у зв'язку з ситуацією в Україні. Прочитав на сайті міської ради, що в них формується така структура, яка б забезпечувала правопорядок у місті Львові і вирішив піти. Чоловік зізнається, хочеться якихось змін, щоб щось помінялося у суспільстві.

Штат комунального підприємста "муніципальна дружина" 66 осіб. Навчили та офіційно влаштували лише двадцятьох сімох. Інших ще шукають. Дружинники охороняють державні об’єкти, комерційні заклади, стежать за порядком у місті. А виконком ще й додав повноважень. Наприклад, за торгівлю в невстановлених місцях "з рук", за вигулювання собак — якщо порушують правила вигулювання собак, за неправильне паркування транспортних засобів. Також за порушення тиші.

Муніципальна дружина патрулює разом із міліцією. Найбільше роботи вдень у центрі біля ринків. Людям розповідають, де їм торгувати.

Чергова група розповідає, зженуть людей з одного місця — ті йдуть на інший бік. І так увесь день. Оголошення про торгівлю сільсько-господарської продукції на ринку люди не бачать.

Вміти говорити з людьми — одна із якостей, на яку звертають увагу при оформленні у муніципальну дружину. Але переконати десяток цих продавців, що порушують порядок, — справа не проста. Люди допомагають самі.

За тиждень працівникам муніципальної дружини влаштують ще додаткове навчання і протоки складатимуть самі, а потім передаватимуть у відповідні органи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук