На Львівщині солдати звинувачують керівництво у розкраданні пального

Головні новини за 30 жовтняМарта Когут, Ольга Зеліско, 30 жовтня 2014, 19:29 5712 0
дивіться також

У військовій частині, що у Старичах на Львівщині, солдати помітили, як у приватну машину капітана складали каністри із соляркою. Строковики певні, що в такий спосіб керівництво спробувало викрасти паливно-мастильні матеріали. Натомість самі військові запевняють, що хотіли лише перевезти пальне з однієї частини до іншої.

Випадок трапився 27 жовтня. Солдати з комендантського взводу військової частини №1428, що у Старичах, на один день потрапили в розпорядження коменданта іншої частини №4150. Коли розвантажували дрова, помітили, як до легковика капітана Павлючика, коменданта інженерного містечка, складають десятки каністр.

«Спочатку приїхав автомобіль ЗІЛ 134, і солдати-строковики почали розвантажувати з нього невідомі нам каністри, ми зняли це на телефон. Капітан Павлючик, побачивши, що ми знімаємо, почав нервувати, підбіг до нас... відтак почав сміятися, мовляв, що ми йому і так нічого не зробимо», – розповів солдат комендантського взводу військової частини №1428 Олег Бордович.

Втім, аби не потрапити у камеру, він втік, а на місці залишив солдатів-строковиків, які й мали завантажити каністри із соляркою до його машини. Однак на відео добре видно автомобіль «Ford», зеленого кольору, з номерами ВК 6277 ВС. Автомобіль зареєстрований на Рівненщині і, як вдалось дізнатись кореспондентам ZAXID.NET, належить Ботвіній Надії Миколаївній з міста Радивилова. Як і чому приватна машина потрапила на територію частини – невідомо.

Солдати запевняють, що автомобіль їздив частиною і наступного дня. Військовослужбовці встигли вилучити усі каністри із соляркою і сховати на складі, там закрили 200 літрів солярки, яка, як вони стверджують, належить військовій частині, в якій вони служать. Також опломбували приміщення, аби потім каністри були речовим доказом.

За словами солдатів, замкомандира полігону з виховної роботи підходив до них з пропозицією якось вирішити цю проблему. «Ми вже домовились з тим капітаном, що він віддає 200 літрів тої солярки і ще купує додаткових 200 літрів… а потім він каже: може, вам щось треба, може, влаштувати якийсь концерт, може, вас погано годують… чи маєте ще якісь побажання», – розповів солдат комендантського взводу військової частини №1428 Андрій Паламар. Одне слово, хлопці переконані, що справу про наміри військового привласнити солярку хочуть «замнути».

Як додав Олег Бордович, солдати на ім’я командування написали «відповідні рапорти про те, що побачили і що ми зафіксували». Але на тому, запевняють, все й закінчилось. Військової прокуратури, кажуть, ніхто туди не викликав.

Командування ж самої частини запевняє, що хотіли перевезти пальне з однієї частини до іншої, аби зекономити час та ресурси. Таке завдання дали виконати коменданту інженерного містечка. Тоді на місці не було військової машини, тож офіцер скористався своєю власною – зеленим «Ford».

Солярку ж мали невдовзі повернути. Солдати ж, за версією керівництва, побачили момент завантаження пального і неправильно це зрозуміли. Тож пальне через суперечку повернули на склад. «Полковник Остапчук поставив мені завдання перевести 200 літрів солярки, у зв’язку з тим, що 44-та бригада переїжджала в дислокацію на Добросин, щоб не затягувати з часом, не їхати в інженерне містечко, ми позичили в отсій частині», – прокоментував комендант інженерного містечка Валерій Павлючик.

Аби розібратись у конфлікті, командири призначили комісію, яка має з’ясувати усі обставини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук