На Львівщині збільшилася кількість дрібних крадіжок

У Львівській області правоохоронці фіксують збільшення кількості крадіжок. Якщо у 2013 році їх було зареєстровано 7772, то у 2014-му - 8864. Припускають, що така статистика зумовлена економічною ситуацією в країні.

"Ми стикаємося з такими дрібними крадіжками, яких раніше не було. Наприклад, не крали колеса з машин. Не зливали бензин. Не крали акумуляторів", - розповів начальник штабу міліції Львівщини Юрій Гладун.

Також правоохоронець зазначає, що населення почало більше довіряти міліції. Адже, тепер заявляють навіть про дрібні злочини. Раніше люди про них не повідомляли, бо не сподівалися, що злодія знайдуть.

Загалом правоохоронців хвилює ситуація із крадіжками з автомобілів. Кажуть, що переважно із салонів крадуть особисті речі водіїв, реєстратори та GPS-навігатори.

"Попередження до людей: якщо би людина забрала це все з собою, це гарантія, що такого злочину не буде. Тому що видатки, це не тільки сам предмет, який вкрали, а й скло, яке потім потрібно вставляти". - наголосив Юрій Гладун.  

Друга проблема, яку відзначають правоохоронці, це нічні дзвінки шахраїв. Коли людям повідомляють, що їхніх родичів затримали і терміново потрібно їх викупити. 

І третій вид злочинів - це квартирні крадіжки. Кажуть, що найбільше допомагають злодіям пластикові вікна. "Як правило більшість крадіжок є на першому поверсі. Пластикові вікна легко відчиняються. Бувають і випадки, що з п'ятого поверху залазять на балкон і також там пластикові двері та вікна", - пояснює Гладун.

Також злодії легко відчиняють дешеві замки, які мають серцевину. Загалом ж, зазначають у міліції, минулого року кількість квартирних крадіжок зменшилась. Натомість, збільшилась кількість шахрайств. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук