На оновлених зупинках в центрі Львова з’явились російськомовні карти

СуспільствоІрина Рєвунова, 17 грудня 2015715221
Зупинка на вул. Князя Романа, 26.

На нових зупинках громадського транспорту в центрі Львова з’явилися російськомовні карти міста. Таким чином львівська рекламна компанія «БігБорд», якій належать павільйони на цих зупинках, вирішила полегшити життя пасажирам, однак не передбачила ні україномовних, ні англомовних варіантів карти.

У вересні виконком Львівської мерії офіційно дозволив дочірньому підприємству київської компанії ТОВ «Біг Борд Група» встановити у центрі Львова 11 павільйонів на зупинках громадського транспорту у центрі Львова. В обмін на свої інвестиції у спорудження павільйонів ДП «БігБорд» отримало право на розміщення на зупинках реклами на вмонтованих у павільйони сіті-лайтах.

Окрім сіті-лайтів з рекламою на кожному з павільйонів на зупинках громадського транспорту з’явилися карта центру Львова, де червоною крапкою позначене місце кожного конкретного павільйону. Таким чином перехожий легко може зорієнтуватись, де він перебуває. Однак усі написи на картах зроблені російською мовою. Ані українською, ані англійською мовою написів на картах немає.

Отримати коментарі ДП «БігБорд» з цього приводу ZAXID.NET не вдалося.

Карта на зупинці на пл. Галицькій (клікніть для збільшення). Фото ZAXID.NET

Павільйони ДП «БігБорд» розташовані на 11 зупинках громадського транспорту у центральній частині Львова – пл. Галицька-вул. Князя Романа,  вул. Городоць ка– вул. Шевченка, 4; вул. Дорошенка, 3; вул. Князя Романа, 26; вул. Куліша, 47; вул. Личаківська, 35; просп. Свободи, 5-7; просп. Свободи, 49; вул. Франка, 7; вул. Хмельницького  пл. Старий Ринок; просп. В.Чорновола, 7.

Зазначимо, що львівська фірма ДП «БігБорд» є дочірнім підприємством київського ТОВ «Біг Борд Група», заснованого підприємцями з Чехії та Франції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук