На зупинці у центрі Львова розбили стенд із російськомовною картою міста

На зупинці у центрі Львова розбили стенд із російськомовною картою міста
фото ZAXID.NET
Розтрощена зупинка на пл. Галицькій

Сьогодні, 18 грудня, на зупинці у центрі Львова розбили скляний стенд із російськомовною картою міста. Сталося це вранці між 10:00 та 11:30.

Директор львівської рекламної агенції «БігБорд», яка встановлювала на зупинці павільйон із картою, про інцидент дізнався від журналіста ZAXID.NET.

«Зараз поїду подивлюся, але думаю, що нерозумно розбивати зупинки через помилку на карті. Думаю, від цього кращих зупинок у місті не буде», заявив директор агенції «БігБорд» Віталій Стецишин.


Російськомовну карту на зупинці на вул. І.Франка, 7 вже зняли

Нагадаємо, на кількох зупинках громадського транспорту у місті з'явилися російськомовні карти Львова, які встановила львівська рекламна агенція «БігБорд».

Після скандалу директор фірми заявив, що сталася технічна помилка, оскільки ці карти друкували у Києві. Російськомовні карти мають зняти сьогодні-завтра, а наступного тижня на цих зупинках встановлять нові україномовні карти міста з маршрутами громадського транспорту.

«"БігБорд" планує встановити на цих зупинках нові карти українською мовою. Ймовірно, на них також будуть розміщені схеми маршрутів громадського транспорту. Однак остаточно фірма визначиться з тим, що буде зображено на картах, після консультацій з Львівською міськрадою», – розповів ZAXID.NET Віталій Стецишин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук