На «Просторі Синагог» встановили цілодобовий пост охорони

СуспільствоОльга Гринько, 26 травня 20175880

На «Просторі Синагог» встановили камеру спостереження та цілодобовий пост охорони. Про це повідомили в ЛКП «Муніципальна дружина».

«Простір Синагог» є цінною історичною пам’яткою міста Львова. Важливо, щоб мешканці і гості міста, які відвідують цей простір, із належною пошаною і відповідальністю ставилися до цього об’єкта: не розпивали там спиртних напоїв, не вигулювали собак, не вчиняли різних порушень. Тому було прийнято рішення встановити на «Просторі Синагог» камеру відеоспостереження та цілодобовий пост охорони. Охорона вже працює. Встановлену камеру вже під’єднали до відеонагляду «Центру безпеки міста» і маємо можливість цілодобово спостерігати», – розповів керівник ЛКП «Муніципальна дружина» Юрій Діль.

«Простір Синагог» буде під цілодобовою охороною

Нагадаємо, 4 вересня 2016 р. у Львові відкрили «Простір Синагог». Це законсервовані залишки синагоги «Золота Роза», помаркований фундамент єврейського Будинку навчання –Бейт Гамідраш та меморіальна інсталяція «Увіковічнення».

Три сакральні споруди («Золота Роза», Бейт Гамідраш та Велика міська синагога) були знищені у 1940-х роках, під час Голокосту. Потім ця ділянка у центрі міста занепадала. Тому було оголошено міжнародний архітектурний конкурс зі вшанування місць єврейської історії у Львові. У ньому переміг берлінський архітектор Франц Решке. Практичні роботи з втілення проекту розпочалися у липні 2015 року виставкою американського фотографа Джейсона Франциско «Золота Роза». За більш як рік вдалось законсервувати вцілілі залишки синагоги «Золота Роза»; облаштувати на її території дренажну систему; автентичний фундамент Бейт Гамідрашу було очищено від бетону та помарковано білим каменем; встановлено меморіальну інсталяцію «Увіковічнення» із цитатами мешканців Львова та людей, пов’язаних із містом, які були євреями; висаджено нові дерева.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук