Напад на журналістів здійснив зять заступника міністра внутрішніх справ

СуспільствоО.Г., 12 травня 201514000
Напад на журналістів здійснив зять заступника міністра внутрішніх справ

Журналісти  телевізійної програми «Наші гроші» з’ясували ім’я чоловіка, який 28 квітня здійснив напад на знімальну групу проекту. Ним виявився зять заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря Олег Поліщук.

Нагадаємо, що під час зйомок з будинку, який записаний на дочку заступника Авакова, до знімальної групи під’їхав білий «Фольксвагені транспортер». Троє нападників перекрили дорогу, залізли у автомобіль – викрали камеру, реєстратор та завдали оператору тілесних ушкоджень.

Того ж дня, 28 квітня, заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар на офіційному сайті МВС заявив, що не має нерухомості у селі Лісники, а журналісти мають бажання дискредитувати команду міністерства, що взяла жорсткий курс на боротьбу з корупціонерами. Після того, як журналісти  оприлюднили державні акти на землю — Сергій Чеботар заявив, що нерухомість у Лісниках належить його зятю.

Однак, і ця інформація виявилась недостовірною: у відповідності до витягів із державного реєстру нерухомості, земля і будинки  на вулиці Підлісній у селі Лісники належать саме дочці заступника міністра МВС Оксані Чеботар.

За фактом нападу на журналістів проекту «Наші гроші» порушено дві кримінальні справи: ст.186 ч.2 («Грабіж, поєднаний з насильством», через викрадення у журналістів відеокамери та відеореєстратора) і ст.171 ч.1 («Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів»).

Як повідомляють «Наші гроші», протягом двох тижнів, міліція не знайшла нападників, хоча обличчя одного з них зафіксовано на відео, а сам він виходив  із будинку, який записаний на Оксану Чеботар. Журналісти провели власне розслідування і знайшли злочинців. На відео, де зафіксований перший напад на оператора — зять заступника міністра МВС Олег Поліщук. Другий нападник, власник автомобіля, на якому здійснювався напад — Сергій Гаврилко. Останній — є директором фірми «А.Т.Н», засновником якої є Олег Поліщук.

Земля, на якій збудовано будинок Оксани Чеботар, раніше знаходилась у лісовому заказнику місцевого значення «Чернечий ліс». У 2006 році Києво-Святошинська РДА передала частину заказника до земель запасу села Лісники. Через два роки Лісниківська сільрада надала дозвіл на складання проекту землеустрою для будівництва житлових забудов 32 громадянам.

Прокуратура міста Києва намагалась повернути незаконно роздані землі у державну власність. Однак, безрезультатно. Відповідно, до державних актів на землю, на Оксану Чеботар у селі Лісники на вулиці Підлісній записано 75 «соток» землі, і будинок номер 19. Уся ця територія була очищена від сторічних дубів.

Ще 75 «соток», які розташовані по сусідству із землею Чеботарів, належать Аліні Яворській. Це бізнес-партнерка чоловіка Оксани Чеботар — Олега Поліщука: Аліна Яворська та Олег Поліщук є співзасновниками транспортної компанії «А.Т.Н».

Одразу за маєтком Оксани Чеботар розташована земельна ділянка Раїси Вишневської, це сестра дружини екс-першого віце-прем’єр-міністра Олександра Турчинова, який і пропонував призначити Чеботаря заступником міністру Авакову.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук