Наступного року в Україні запрацює програма доступного житла для ветеранів і переселенців

Житло можна буде отримати в кредит під 3% річних терміном на 20 років

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що наступного року буде реалізовано важливі державні програми для ветеранів АТО/ООС і переселенців, зокрема, можливість отримати доступне житло за рахунок державного кредиту під 3% річних терміном до 20 років за мінімального власного внеску до 6% від вартості житла.

«На наступний рік ми плануємо низку важливих потужних державних програм для ветеранів АТО/ООС і переселенців. У листопаді ми ухвалили рішення, яке дасть змогу ветеранам АТО/ООС і вимушеним переселенцям отримати доступне житло. Йдеться про довгостроковий державний кредит під 3% річних терміном до 20 років при мінімальному власному внеску до 6% від вартості житла», – сказав він на засіданні Ради розвитку громад і територій у вівторок, 24 грудня, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

Зеленський зазначив, що для реалізації цієї ініціативи необхідно скоординувати дії органів державної влади та місцевого самоврядування.

У свою чергу міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда повідомила, що власного житла потребують 80 тис. ветеранів АТО/ООС і 400 тис. сімей переселенців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук