Національна служба здоров’я не платитиме медзакладам за неякісні послуги

Національна служба здоров’я не платитиме медзакладам за неякісні послуги
фото умовне
Медзаклад, в якому неякісно обслуговують пацієнтів, гроші від НСЗУ не отримає

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) не виплачуватиме кошти тим медичним закладам, у яких неякісно надаватимуть медичну допомогу пацієнтам, повідомив 29 січня Укрінформ з посиланням на речника МОЗ Олександра Ябчанку.

«НСЗУ має конкретні вимоги щодо якості медичних послуг. Якщо медичний заклад працює неякісно, то НСЗУ не купуватиме у нього послуги. В іншому закладі купуватиме. Органи місцевого самоврядування мають чіткі, зрозумілі вимоги щодо якості роботи медичного закладу, зокрема, що має бути у лікарні, без чого не можна надати медичну послугу. Секрет успіху трансформації охорони здоров’я у тому, щоб кожен виконав частину своєї роботи, зокрема, медики та органи місцевого самоврядування», - сказав Олександр Ябчанка.

Нагадаємо, НСЗУ – фінансовий партнер медичних закладів. Вона укладає з ними угоди, замовляє та оплачує медичні послуги та лікарські засоби за програмою медичних гарантій.

У 2019 році НСЗУ вже виплатила перший мільярд гривень медичним закладам, що уклали з нею договір. Кошти надійшли на рахунки 891 медичного закладу України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук