Національна телерадіокомпанія відмовилась від політичної реклами у позавиборчий період

СуспільствоВолодимир Пиріг, 28 листопада 20172460

Національна суспільна телерадіокомпанія України на своїх загальнонаціональних та на регіональних каналах мовлення, радіоканалах та будь-яких інших платформах не розміщуватиме рекламу, пов’язану із діяльністю політичних партій, громадських об’єднань, рухів політичної спрямованості чи окремих політичних діячів у позавиборчий період.

Відповідне рішення правління ПАТ «НСТУ» прийняло на засіданні, яке відбулося 20 листопада 2017 року, і яке НСТУ оприлюднила 28 листопада.

«Прибутки від реклами є одним із законних джерел наповнення бюджету ПАТ “НСТУ”, проте головне завдання суспільного мовника – служити громадянам країни, надаючи їм незалежну та корисну інформацію, заохочуючи критичне мислення. Тому у позавиборчий період відсутність реклами з політичним змістом є логічним кроком для Суспільного», – йдеться у рішенні.

«У той же час, протягом будь-яких виборчих перегонів НСТУ гарантує всім учасникам рівний доступ до розміщення політичної реклами, яку законодавство України визначає як “форму передвиборної агітації, що виникає в період виборчого процесу”. Така реклама буде чітко маркована графічними, відео- та аудіозасобами так, щоб аудиторії було недвозначно зрозуміло, яка саме частина інформації є передвиборчою агітацією», – йдеться у протоколі.

Нагадаємо, до складу НСТУ входить телеканал «UA: Перший», телеканал «Культура», три радіоканали та низка регіональних теле- і радіоредакцій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук