Поліція контролюватиме громадський транспорт під час карантину
Працівники Національної поліції України контролюватимуть пасажирські перевезення у громадському транспорті під час карантину. Про це у вівторок, 17 березня, повідомили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ.
«Найголовніше – це зупинити розповсюдження вірусу. Найбільш небезпечним місцем для зараження є громадський транспорт. Тому було прийняте важке рішення , але ми робимо це для того, щоб зупинити епідемію», – зазначив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
«У нас є для цього всі важелі. Ми попереджаємо всіх власників пасажирських перевезень, що вони зобов’язані працювати за закону», – сказав заступник міністра.
Він також додав, що сподівається, що всі громадяни в державі будуть дослухатись та залишаться на самоізоляції.
«Ці два тижні конче необхідні для того, щоб проявились всі ті, хто приїхав в Україну з Європи, з інших країн, щоб у них проявилась хвороба і ми могли повністю порахувати тих осіб, які є зараженими на коронавірус», – сказав Геращенко.
Як інформував ZAXID.NET, з 12 березня у зв’язку зі спалахом Covid-19 в Україні діє тритижневий карантин. Станом на 16 березня в Україні зафіксовано 7 випадків зараження, одна людина померла.
У зв'язку з пандемією коронавірусу Кабінетом міністрів України введено низку обмежень у роботі громадських закладів, а також роботі громадського транспорту. Зокрема:
З 12:00 18 березня заборонено залізничне, авіа, автобусне міжміське пасажирське перевезення. У Києві, Дніпрі та Харкові закриють метро. Перевезення пасажирів у містах допускається у режимі до 10 осіб у маршрутках і таксі. У тролейбусах, автобусах, вагонах трамвая одночасно можуть їхати до 20 осіб.
Також припинена робота закладів культури, ТРЦ, спортивних залів, ресторанів, кафе, кінотеатрів та інших закладів харчування, розваг та послуг. Ресторани та кафе зможуть продовжити роботу з приготування їжі, а українці зможуть замовити її доставку.
Тимчасово заборонено планові заходи і операції у лікарнях, їх частково перекваліфікують у заклади медичної допомоги. Заборонено масові заходи за участю понад 10 осіб, включно з обрядами та церемоніями. Обмежено експорт продуктів харчування, а також повністю заборонено експорт засобів захисту від коронавірусу.