Нацрада вимагає від провайдерів вимкнути російськомовний Euronews

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ініціює відключення російськомовної версії каналу Euronews.

Про це повідомила прес-служба регулятора.

«Національна рада звернеться з листами до всіх провайдерів програмної послуги для того, щоб переглянути наявні угоди і виключити російську версію телеканалу Euronews», – йдеться в повідомленні.

У зв'язку з тим, що дотепер у багатоканальних мережах на території України поширюється дві версії каналу Euronews — українська і російська — Національна рада звертає увагу провайдерів програмної послуги на необхідність неухильно дотримувати вимог чинного законодавства.

У раді нагадали, що відповідно до ліцензійної угоди від 21 жовтня 2010 року, укладеного між Національною телекомпанією України і компанією Euronews (Франція) виключне право на поширення програми Euronews на будь-якій ретрансляційній системі на території України належить Національній телекомпанії України. Окремим пунктом цієї угоди визначено, що мовлення російськомовної версії Euronews повинно бути припинене.

Крім того, за словами першого заступника голови Нацради Ольги Герасим'юк, російськомовна версія Euronews є продуктом російської редакції і має пропагандистський характер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук