Німеччина виділить 6 млрд євро на утримання біженців у 2016 році

СвітЛюбко Петренко, 7 вересня 20152330

До теми

Німеччина виділить 6 млрд євро на утримання біженців у 2016 році

До кінця 2015 року німецький федеральний уряд надасть на утримання мігрантів один мільярд євро. А 2016 року з федерального і земельних бюджетів буде виділено 6 млрд євро, повідомляє радіо Deutsche Welle.

Керівництво правлячої у ФРН «великої коаліції» християнських демократів і соціал-демократів  розробило широкий комплекс заходів, покликаний взяти під контроль ситуацію з розміщенням та утриманням біженців. Як повідомляє Deutsche Welle, в ніч на понеділок, 7 липня, було ухвалено рішення запланувати на ці цілі у федеральному бюджеті 2016 року три мільярди євро. Ще три мільярди євро на вирішення проблем біженців виділять наступного року уряди федеральних земель і місцеві самоврядування.

При цьому пропонується грошові виплати біженцям в місцях тимчасового утримання, наскільки це можливо, замінити на натуральні пільги.

Також Німеччина має намір збільшити на 400 млн євро кошти, які виділяються Міністерству закордонних справ для запобігання та врегулювання криз у світі.

У перелік так званих «безпечних країн походження» законодавчим чином планується включити Косово, Албанію та Чорногорію. Це дозволить якнайшвидшим чином повертати туди так званих «економічних мігрантів». 2014 року до безпечних країн були зараховані Боснія і Герцеговина, Македонія та Сербія. При цьому громадяни шести балканських держав повинні отримати право на легальних підставах приїжджати до Німеччини на роботу або навчання.

Крім того, в найближчі три роки планується створити три тисячі додаткових робочих місць у федеральної поліції і збільшити до 10 тисяч осіб Федеральну волонтерську службу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук