Охоронець Олега Ляшка погрожував пістолетом під час дорожнього конфлікту

Конфлікт стався після того, як охоронця не пропустили під час спроби перелаштуватися на іншу смугу

Олег Ляшко і його охоронець Євген Стипанюк

В Києві охоронець Олега Ляшка Євген Стипанюк підрізав інший автомобіль, після чого почав погрожувати пістолетом водію. Про це йдеться у повідомленні на телеграм-каналі Teza.

Інцидент стався 7 червня в Києві на вулиці Заболотного, на відрізку парк Феофанія - Арт Молл. Стипанюк, порушуючи ПДР, намагався перелаштуватися на іншу смугу, але його не пропустили. У результаті він підрізав інше авто, заблокував його і вибіг з'ясовувати стосунки, погрожуючи пістолетом.

На відео інциденту видно, як обидва водії розмовляють, а потім один із чоловіків, помітивши зйомку, дістає з-за пояса пістолет.

Пізніше на Facebook-сторінці Стипанюка з'явився коментар у зв'язку з цією подією. Чоловік підтвердив, що на відео дійсно зафіксували його, але наголосив, що пістолет в його руках був травматичним. Стипанюк стверджує, що другий водій погрожував йому ножем і «обіцяв зарізати», хоча на відео ніякого ножа видно не було.

«Зараз скрізь є камери і впевнений, що вони зафіксували те, що мені напередодні погрожували ножем. Сподіваюся, можна буде ідентифікувати також звук, щоб було чутно, що говорить цей зловмисник, який погрожував мені вбивством. Правил дорожнього руху я не порушував - упевнений, що це теж зафіксували. Олег Ляшко ніякого стосунку до цього не має і не був присутній під час цього інциденту», – написав Стипанюк.

Після цього стала відомою ще одна сторона конфлікту. Користувачка Facebook на ім'я Alise Kool заявила, що у конфлікті зі Стипанюком брали участь вона та її чоловік, який і присутній на відео.

Зокрема, вона назвала брехнею заяви охоронця Ляшка про погрози вбивством і ніж. Також жінка додала, що після звернення до поліції сторона Стипанюка не виходила на зв'язок. А 9 червня подружжя піде до прокуратури, щоб написати ще одну заяву.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук