Оксана Жолнович заявила про підтримку Володимира Гірняка

Жолнович залишиться у виборчому бюлетені, але просить за неї не голосувати

СуспільствоЯ.І., 19 жовтня 20159240
Володимир Гірняк, Оксана Жолнович

Кандидат на посаду міського голови від партії «Сила людей» Оксана Жолнович закликала виборців голосувати за Володимира Гірняка, якого висунула «Громадянська позиція». Оскільки, згідно із законом про вибори, термін для зняття кандидатів з виборів уже минув, то Жолнович змушена буде брати участь у виборах.

За словами Жолнович, таке рішення вона прийняла після дебатів кандидатів на посаду мера, які відбулися у Львові у неділю, 18 жовтня. 

«Розуміючи, що наша команда є дуже молодою і самостійно ми не зможемо подолати олігархічні впливи, я прийняла рішення закликати всі прогресивні сили, усіх свідомих львів’ян і інших кандидатів в мери об’єднатися довкола реальної альтернативи для того, щоб другий тур виборів міського голови Львова не був рейковим і львів’яни мали можливість обирати», - заявила Жолнович

Володимир Гірняк, коментуючи рішення Жолнович про його підтримку, заявив, що у майбутньому «Громадянська позиція» співпрацюватиме із «Силою людей».

«Коли вони мені запропонували підтримати мою кандидатуру, то я дуже зрадів. Я переконаний, що коли ми переможемо на цих виборах, то ми будемо співпрацювати у радах із партією «Сила людей», - заявив Володимир Гірняк.

Центральна виборча комісія своєю постановою затвердила розмір застави для кандидатів на посаду міського голови Львова - 28 361 грн. У випадку програшу кандидата ці гроші йому не повертаються.

Згідно з проведеним 9-12 жовтня опитування соціологічної агенції «Фама», за Оксану Жолнович на виборах міського голови Львова готові були проголосувати 0,3% виборців. Рейтинг Володимира Гірняка  - 11,3%.

Лідером мерського рейтингу є чинний мер Андрій Садовий – за нього віддали б свої голоси 53,6% виборців.

Місцеві вибори відбудуться в Україні 25 жовтня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук