Пішохідну вулицю у центрі Львова озеленять деревами у контейнерах

Проект втілять коштом ЄС і мешканців вулиці

На пішохідній вулиці Лесі Українки у центрі Львова з ініціативи мешканців висадять липи

Наприкінці травня у центрі Львова озеленять вул. Лесі Українки, там встановлять дерев’яні контейнери з липами та декоративними рослинами. Цей проект реалізують коштом ЄС (70% вартості) і самих мешканців вулиці (30%), повідомила 14 березня представник проекту «Громади в дії» Тетяна Попович.

На озеленення вулиці її мешканці зібрали 26,34 тис. грн, загальна ж вартість проекту складає 84,8 тис. грн. У межах цього фінансування у «Соціальної Майстерні» замовлять сім дерев’яних контейнерів, та придбають дерева у компанії «Світ рослин», які коштують від 9 до 11 тис. грн. та інші декоративні рослини.

Значну частину фінансування зі сторони мешканців надали власники кафе і ресторанчиків, розташованих на цій популярній серед туристів та львів’ян вуличці у центрі Львова.

Озеленення вул. Лесі Українки у межах проекту «Громади в дії»

За словами Тетяни Попович, липи перейдуть на баланс Галицької райадміністрації та місцевого ЛКП. Доглядати за ними пообіцяли й власники тамтешніх кафе, які збирали на них кошти.

За даними Інституту міста, до початку літа у Львові буде реалізовано 18 проектів «Громади в дії» у співфінансуванні з мешканцями.

Нагадаємо, у 2012 році вул. Лесі Українки зробили пішохідною, її повністю реконструювали, усунувши тротуари. У 2013 році на вулиці встановили 30 лавок. За останні п’ять років на цій вулиці з’явилося багато ресторанів та кафе, а сама вулиця стала популярною серед туристів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук