Після скарги на гарячу лінію у Львові того ж дня відремонтували велодоріжку
Районна адміністарція планувала поточний ремонт цієї ділянки, а в липні відремонтує ще паралельну аварійну вулицю
До теми
Через 8 годин після звернення на гарячу лінію Львова комунальники відновили аварійну ділянку вулиці, де внаслідок руху важкої техніки була зруйнована велодоріжка. У планах райадміністрації був поточний протиаварійний ремонт цієї ділянки, тож до робіт комунальники готувалися.
Вранці 18 червня львів’янка Анастасія Рудич повідомила на гарячу лінію міста Львова про зруйновану велодоріжку на перетині Городоцької, 186 і вул. Гречаної. Від колишньої смуги асфальту символічно залишився лише невеликий острівець із зображенням велосипеда, яке маркує велодоріжку. Решту асфальту зруйнувала габаритна техніка.
Вже за 8 годин це звернення отримало результат: доріжку заасфальтували.
«Комунальні служби Залізничного району відновили зруйновану ділянку — виконали поточний ремонт та ліквідували гостроаварійну ямковість на заїзді з вулиці Городоцької на вулицю Гречану. Було відремонтовано 230 м2 покриття дороги та використано 27 тонн гарячого асфальтобетону», — повідомили на сторінці Гарячої лінії міста.
Як пояснила ZAXID.NET голова Залізничної райадміністрації Ірина Джурик, 230 м2 — це приблизна площа запланованого ремонту частини вул. Гречаної разом з велодоріжкою. Вчора використали не більше 10 тонн. Сьогодні поточний ремонт продовжують на початку вулиці.
Ці роботи були заплановані адміністрацією, сказала Ірина Джурик, але звернення на гарячу лінію лише пришвидшило їх. Дорога в поганому стані, поруч є приватні підприємства, куди заїжджають фури, рух яких й псує асфальтне покриття. Наразі там засиплять найбільші ями відфрезерованим асфальтом.
«Серйозніший ремонт буде у липні на вулиці Вівсяній, яка йде паралельно до Гречаної. Ми там плануємо застелити суцільним асфальтом, бо вона ще в гіршому стані», — додала Ірина Джурик.
Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі ЛМР, різні звернення на гарячу лінію міста мають різні терміни виконання, наприклад, капітальні ремонти вимагають більше часу на реагування. З мешканцями є зворотній зв'язок, яким пояснюють можливості і терміни виконання робіт. Із загальної кількості звернень може бути до 5 % протермінованих заявок.