Понад 30 прикордонників Львівського загону сьогодні повернулися із війни

Сьогодні, 1 серпня, керівництво Львівського прикордонного загону зустріло понад 30 військовослужбовців, які виконували завдання з охорони державного кордону України у складі зведеної мотоманевреної групи на східних кордонах держави.

Усі військовослужбовці повернулися живими та здоровими без втрат, інформують речники Прикордонної служби України Західного регіонального управління.

"Вояки залишилися справжніми патріотами своєї Вітчизни, які свідомо і гаряче люблять рідну землю, за яку стоять на сторожі державних рубежів, які віддані своєму народові та обов'язку", - акцентують у відомстві.

Відповідальна та результативна служба з охорони кордону, приклади особистої мужності та стійкості персоналу Львівського прикордонного загону 3-ої мотоманевреної групи, під час виконання завдань на сході країни, отримали високу оцінку керівництва. 

Фактично щодня, персонал впевнено і рішуче діяв проти збройних формувань, окремих бандитів та їх прибічників. 

"І ми з гордістю відзначаємо, що у складних умовах жоден військовослужбовець не склав зброю та не зрадив кольору "зеленого кашкету" і синьо-жовтому прапору нашої Батьківщини", - наголосили прикордонники.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук