Порошенко оголосив про часткову демобілізацію

Президент України підписав указ про демобілізацію

Президент Петро Порошенко оголосив часткову демобілізацію військовослужбовців, призваних на військову службу під час мобілізації на особливий період.

Про це йдеться в указі №328, опублікованому на офіційному сайті глави держави.

«Провести в липні-вересні 2015 року звільнення з військової служби військовослужбовців, призваних на військову службу за призовом з мобілізації на період відповідно до Указу президента України від 21 липня 2014 року №607 «Про часткову мобілізацію»», - йдеться в документі.

Згідно з указом, Кабінету міністрів доручено забезпечити фінансування та організувати інші заходи, пов'язані зі звільненням з військової служби.

Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, Службі безпеки, Держприкордонслужбі, Державній спеціальній службі транспорту Порошенко також доручив організувати перевезення звільнених з військової служби військовослужбовців до місць проживання та забезпечити їх комплексною польовою формою одягу за сезоном і харчуванням при транспортуванні до місць проживання.

Нагадаємо, 7 травня Порошенко видав указ про демобілізацію військовослужбовців, призваних під час другої хвилі мобілізації рік тому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук