<

Порошенко підписав закон про збільшення призовного віку до 27 років

СуспільствоОксана Руда, 5 лютого 201558660
Порошенко підписав закон про збільшення призовного віку до 27 років

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо вдосконалення порядку проходження військової служби та питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду». Про це у четвер, 5 лютого, повідомила прес-служба глави держави.

Зазначимо, документ було прийнято Верховною Радою 15 січня.

Закон передбачає підвищення призовного віку до 27 років і зменшення кількості підстав для отримання громадянами України відстрочки від проходження строкової служби.

Також закон спрямований на врегулювання призову громадян на строкову військову службу, введення кримінальної відповідальності за ухилення від проходження військової служби за призовом осіб офіцерського складу, розширення переліку категорій громадян, які можуть бути прийняті на військову службу за контрактом в особливий період, проведення більш ефективної підготовки військовослужбовців строкової військової служби з військово-обліковими спеціальностями, забезпечення підвищення соціального захисту військовослужбовців.

Документом зазначено, що за працівниками, які були покликані під час мобілізації, на особливий період і які підлягають звільненню з військової служби у зв'язку з оголошенням демобілізації, але які продовжують військову службу за контрактом, зберігається місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування і форми власності, більш ніж на один рік.

Нагадаємо, раніше Порошенко розпорядився врегулювати виїзд потенційних призовників за кордон.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук