Порошенко підтримав скасування застави для корупціонерів

СуспільствоІрина Рєвунова, 26 вересня 20153590
Порошенко підтримав скасування застави для корупціонерів
Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підтримує пропозицію про недопущення застосування застави до осіб, яких підозрюють чи обвинувачують у вчиненні тяжких або особливо тяжких корупційних злочинів.

Про це йдеться у відповіді Порошенка на електронну петицію про скасування грошової застави для корупціонерів, повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

 «Необхідно законодавчо запровадити обмеження щодо застосування застави до високопосадовців, які підозрюються чи обвинувачуються у вчиненні корупційних злочинів. Саме тому одним із важливих завдань для парламенту є розгляд законопроектів із зазначеного питання та вироблення компромісу щодо законодавчих змін у частині обмеження застосування застави до корупціонерів», – зазначається у відповіді Порошенка на петицію.

У зв’язку з цим Президент запропонував Верховній Раді за результатами всебічного обговорення ухвалити закон, який би врегулював питання щодо застосування запобіжних заходів до осіб, які підозрюються чи обвинувачуються у вчиненні корупційних злочинів.

Ззаначимо, що на сайті Президента петиція набрала понад 32 тис. підписів із 25 тис. необхідних.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук