Порошенко провів зустріч з делегацією Конгресу США

Порошенко обговорив з американськими конгресменами поглиблення військово-технічної співпраці

Порошенко провів зустріч з делегацією Конгресу США
http://www.president.gov.ua

Сьогодні, 1 липня, президент України Петро Порошенко провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з конгресменом Пітером Роскамом, повідомили у прес-службі глави держави.

Президент поінформував американських конгресменів про те, що поточна ситуація на Донбасі продовжує бути напруженою і потребує значних зусиль для унеможливлення подальшої агресії проти України.

«Щодня ми бачимо спроби загострити ситуацію, і лише мужні дії українських військових стримують агресора від подальших кроків», – зазначив Порошенко.

Під час обговорення взаємовідносин між Україною та США сторони акцентували увагу на важливості поглиблення співпраці у військовій та військово-технічній сферах з метою модернізації українських Збройних Сил, а також використання українського потенціалу в аерокосмічній галузі.

«Зараз ми маємо високий рівень довіри між Україною та США. Саме тому я вважаю критично важливим збільшити нашу військову взаємодію. Сьогодні для цього є усі підстави», – заявив президент.

За його словами, це важливо не лише тому, що така співпраця захищає свободу і демократію в Європі, а ще й дає унікальний досвід протидії «гібридній» війні. Глава держави також наголосив на зусиллях задля підвищення ефективності української армії.

Голова делегації, конгресмен Пітер Роскам зазначив, що США разом зі своїми партнерами і союзниками сьогодні постали перед серйозним викликом протидії авторитаризму у світі.

«Саме тому підтримка України є одним із пріоритетів у зовнішній політиці Сполучених Штатів», – сказав він.
Президент наголосив на важливій ролі Сполучених Штатів у макрофінансовій підтримці України.

Сторони також обговорили прогрес у впровадженні системних реформ в Україні. Американська делегація відзначила відчутні позитивні зміни, які стосуються якості державного управління, відкритості та демократичності політичного процесу, реформи української армії та системи правоохоронних органів.

Порошенко також відзначив важливу роль Сполучених Штатів у макрофінансової підтримки України і розповів конгресменам про своє бачення конституційних змін.

Як інформував ZAXID.NET, Сполучені Штати мають намір поставити українським Збройним силам в середині липня ще 100 броньованих позашляховиків типу Humvee, а також продовжити навчання військових на Яворівському полігоні на Львівщині.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук