Порошенко заявив, що BBC виплатить йому 50 тис. фунтів за неправдиву статтю

Усі отримані від BBC кошти президент перерахує на потреби ЗСУ

Президент Петро Порошенко заявив, що британська служба BBC виплатить йому 50 тисяч фунтів за неправдиву статтю. Таку заяву Порошенко зробив 8 квітня в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.

Чинний президент наголосив, що усі кошти, які він отримає від BBC в якості моральної компенсації, він перерахує на потреби армії.

«Як компенсацію ВВС виплачує — не знаю, чи можу це говорити чи ні — 50 тисяч фунтів... Як тільки я їх отримаю – вони будуть перераховані українській армії. Нехай ВВС теж фінансує українську армію. І велика сума – ще більша – для компенсації судових витрат», - заявив Петро Порошенко.

Нагадаємо, що у травні 2018 року BBC опублікувала матеріал, в якому йшлося, що посередники Порошенка заплатили тодішньому особистому адвокату Дональда Трампа Майклу Коену близько 400 тис. доларів за першої зустрічі між главами держав у червні 2017 року.

В адміністрації президента назвали відвертою брехнею публікацію BBC і вимагали спростування. Адвокати Порошенка заявили, що подали позов проти корпорації, і що таке твердження не відповідає дійсності і «завдає серйозної шкоди репутації президента». Згодом редакція ВВС вирішила приховати матеріал до рішення суду.

Ще через деякий час представники BBC вибачились і погодились виплатити відшкодування президенту України Петру Порошенку за раніше опублікований матеріал про нього.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук