Працівникам Львівської мерії даватимуть службове житло

Львівська міськрада затвердила програму забезпечення житлом працівників мерії та комунальних підприємств. У прийнятій під час сесії 25 січня ухвалі передбачено, що на початковий етап реалізації програми з міського бюджету виділять 10 млн грн.

Програма передбачає створення відомчого житлового фонду, який формуватиметься за рахунок куплених, збудованих або отриманих в рамках інвестиційних угод квартир. Окрім того передбачена можливість виділення працівникам ЛМР земельних ділянок для створення житлово-будівельних кооперативів.

Житло надаватимуть тим працівникам мерії та комунальних підприємств, які перебувають на квартирній черзі. Хоча у випадку з висококваліфікованими працівниками квартиру можуть надавати і тим, хто не стоїть на черзі. Рішення про виділення житла прийматиме виконком ЛМР.

Звільнені з роботи у міськраді працівники мають вивільнити житло, яке повернуть назад до відомчого житлового фонду. Однак ця схема передбачає два винятки. По-перше, працівники, які більше 10 років працювали в комунальних установах або мерії, можуть не вивільняти житло. По-друге, працівники ЛМР мають можливість приватизувати отримані квартири. У такому випадку питання про приватизацію квартир виноситиметься на розгляд спеціальної комісії при виконкомі і в кінцевому результаті розглядатиметься на сесії міськради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук