«Правий сектор» не допустить проведення «Маршу рівності», - Ярош

Парад ЛГБТ-спільноти у Києві (травень 2013 року)

Лідер «Правого сектора» (ПС), депутат Верховної ради Дмитро Ярош заявив, що бійці його військово-політичного руху «будуть змушені відволіктися» від подій на Донбасі, щоб завадити проведенню ЛГБТ-спільнотою «Маршу рівності» у Києві.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Відповідне звернення пана Яроша у четвер також опублікував сайт ПС.

За словами Дмитра Яроша, ЛГБТ організації «сповідують вкрай агресивну ідеологію, яка не терпить інакомислення».

У зв'язку з цим очільник ПС повідомив, що представники його військово-політичного руху будуть змушені відволіктися від інших справ і не допустити реалізації планів «ненависників родини, моралі та звичних уявлень про людину».

«Нам вистачає справ, проте обставини змушують звертати свою увагу і на це зло», - зазначив лідер ПС.

На думку політика Захід окрім фінансування відповідних організацій та програм, здійснює також серйозний тиск на київську владу, аби змусити її активніше впроваджувати ідеологію ЛГБТ.

«Війна з Росією продемонструвала, що нам варто шукати союзу передусім з нашими сусідами в центрально-східноєвропейському регіоні – з Польщею, Румунією, країнами Прибалтики. А рабське схиляння перед колосом на глиняних ногах – Євросоюзом, у цілому – нічого хорошого нам не дасть», - вважає Дмитро Ярош.

За його словами, українська нація залишається доволі консервативною і не схвалює явище гомосексуалізму.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко закликав організаторів «Маршу рівності» утриматись від його проведення з міркувань безпеки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук