«Репортери без кордонів» заявили про погіршення ситуації зі свободою слова в Україні

Причиною погіршення позиції України називають перешкоджання в роботі журналістів-розслідувачів, часто із застосуванням насильства

СуспільствоЮрій Братюк, 18 квітня 20191640

У цьогорічному рейтингу свободи преси Україна опустилася на одну сходинку нижче у порівнянні з минулим роком і тепер повідає 102 місце. Про це йдеться у щорічному рейтингу свободи ЗМІ від міжнародної правозахисної організації «Репортери без кордонів», передає DW.

Насамперед причиною погіршення позиції України правозахисники називають стеження чи перешкоджання в роботі журналістів-розслідувачів із застосуванням насильства. Також негативно на ситуації зі свободою слова в країні впливає війна на Донбасі. Крім того, правозахисники відзначили факти дедалі частішої відмови у в’їзді в Україну для закордонних журналістів.

На першому місці в індексі свободи ЗМІ опинилася Норвегія. Вона уже втретє поспіль посідає перше місце у щорічних рейтингах «Репортерів без кордонів» щодо свободи преси.

Значне покращення ситуації зі свободою слова відзначили у Вірменії, вона піднялася одразу на 19 сходинок, посівши 61-ше місце в рейтингу. Киргизстан піднявся за рік одразу на 15 сходинок, посівши 83-тє місце.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук