Президент підписав 5 законів про денонсацію військових угод з РФ

Петро Порошенко підписав 5 законів про денонсацію військових угод з РФ

Президент України Петро Порошенко у понеділок, 8 червня, підписав п'ять законів про денонсацію угод про співпрацю України і РФ у військовій сфері.

Ці закони були ухвалені Верховною Радою 21 травня цього року, повідомляє прес-служба глави держави.

Президент, зокрема, підписав закони №463-VIII «Про денонсацію Угоди між урядом України і урядом РФ про транзит через територію України військових формувань РФ, які тимчасово перебувають на території Республіки Молдова» та №465-VIII «Про денонсацію угоди між урядом України і урядом РФ про організацію військових міждержавних перевезень та розрахунки за них».

Як повідомляється на офіційному сайті українського парламенту, глава держави в понеділок повернув зі своїм підписом ухвалені раніше закони №464-VIII «Про денонсацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і урядом РФ про взаємну охорону секретної інформації», №466-VIII «Про денонсацію Угоди між Україною та РФ про співпрацю в галузі воєнної розвідки» і №467-VIII «Про денонсацію Угоди між урядом України і урядом РФ про співробітництво у військовій галузі».

Нагадаємо, закон №463-VIII депутати внесли до парламенту 27 квітня, а інші чотири - 5 травня. Всі вони були підтримані більшістю парламентаріїв на засіданні Верховної ради 21 травня.

У прес-службі президента також нагадали, що ці документи між урядами України і РФ були підписано в Сочі 25 листопада 1995 року. Документи укладалися на п’ять років із автоматичною пролонгацією, якщо жодна зі сторін за шість місяців письмово не повідомила про намір припинити їх дію.

Слід зазначити, що угодою про транзит через територію України військових РФ, які тимчасово перебувають на території Молдови, встановлено порядок, умови та особливості транзитного переміщення, надання дозволів і контролю з боку української сторони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук