Президент створив інститут уповноваженого з прав людей з інвалідністю

СуспільствоОксана Руда, 1 грудня 20142200

Президент України Петро Порошенко підписав указ про введення інституту уповноваженого президента України з прав людей з інвалідністю. Указ розміщено на сайті глави держави.

Як повідомляє прес-служба президента, посада вводиться відповідно до вимоги Конвенції ООН про права інвалідів та відповідно до пункту 28 ч. 1 ст. 106 Конституції України.

Основне завдання уповноваженого – впровадження міжнародних стандартів інтеграції людей з інвалідністю у життя суспільства та виховання поваги до особливостей цих людей.

Згідно з документом, уповноважені, зокрема, курируватимуть питання забезпечення належних умов для реалізації громадянських, соціальних, економічних і культурних прав та законних інтересів людей з інвалідністю, зокрема і тих, які отримали інвалідність у зоні проведення антитерористичної операції, інвалідів війни, а також працюватимуть над тим, щоб не допустити дискримінації людей з особливими потребами.

У положенні про уповноваженого зазначено, що він має моніторити додержання в країні прав і законних інтересів людей з інвалідністю, виконання Україною міжнародних зобов'язань у цій сфері.

Зазначимо, 3 грудня відзначатиметься Міжнародний день інвалідів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук