Президент вимагає від ЦВК та МВС особливої уваги до ситуації на 59-му окрузі

СуспільствоРоман Ганкевич, 8 листопада 20141290

Президент України Петро Порошенко вкрай невдоволений тим, як пройшли вибори на 59-му окрузі.

Про це в суботу, 8 листопада, повідомили у прес-службі глави держави.

«Як гарант Конституції, і як громадянин я вкрай невдоволений тим, як пройшли вибори на 59-му окрузі», - заявив Петро Порошенко.

На його думку, дії різних учасників виборчого процесу на цій території призвели до того, що округ не вписується в загальну всеукраїнську картину демократичних, прозорих і чесних виборів у відповідності з європейськими стандартами.

Президент звернувся до голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, щоб вони у відповідності з їхніми повноваженнями взяли під особливий контроль ситуацію на 59-му окрузі.

«ЦВК має забезпечити чесний офіційний підрахунок голосів, а МВС – притягти до відповідальності всіх, хто порушував закон і правопорядок, незалежно від того, з боку якого кандидата це відбувалося», - йдеться у повідомлені.

Як додали у прес-службі, президент доручив Арсену Авакову взяти під особистий контроль розслідування кримінальних справ щодо порушень під час виборчого процесу на цьому окрузі і доповісти йому особисто.

Нагадаємо, сьогодні ЦВК прийняла до розгляду оригінали протоколів про результати парламентських виборів на 59-й окружній виборчій комісії. Це останній окружком, який здав оригінали протоколів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук