Псевдопрокурор Криму заборонила діяльність Меджлісу

Псевдопрокурор Криму заборонила діяльність Меджлісу
«Прокурор» Криму Наталія Поклонська

Так звана прокурор анексованого Криму Наталія Поклонська в середу, 13 квітня, винесла рішення про призупинення діяльності Меджлісу кримських татар, повідомив ТАСС.

«Сьогодні мною було прийнято рішення про призупинення діяльності громадського об’єднання Меджліс кримськотатарського народу в цілях недопущення порушення федерального законодавства», – заявила Поклонська.

Рішення так званої кримської прокуратури скероване у Міністерство юстиції РФ.

Поклонська заявила, що відповідно до цього рішення припиняються права громадського об’єднання.

«Їм забороняється користуватися всіма державними і муніципальними ЗМІ, вони не можуть проводити різні публічні масові заходи, використовувати банківські вклади і взагалі проводити якусь роботу. Вся їхня пропаганда буде заборонена», – сказала вона.

Рішення про припинення діяльності Меджлісу буде діяти до винесення рішення Верховного суду Криму за позовом Поклонської про заборону Меджлісу як екстремістської організації. Зараз ця справа перебуває у стадії розгляду.

Нагадаємо, раніше моніторингова місія ООН з питань дотримання прав людини в Україні закликала Росію відмовитися від наміру заборонити діяльність Меджлісу кримськотатарського народу.

31 березня Верховна Рада України звернулася до міжнародних організацій, світових лідерів та членів міжнародного співтовариства щодо засудження порушень прав кримськотатарського народу стосовно заборони Меджлісу кримськотатарського народу окупаційною владою РФ в Криму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук