Росія повідомила про відкликання своїх офіцерів з СЦКК на Донбасі

Росія повідомила про відкликання своїх офіцерів з СЦКК на Донбасі
фото SMM OSCE
Зустріч ОБСЄ з представниками СЦКК від України

Спостерігачам місії ОБСЄ передали лист від Міноборони РФ з повідомленням про те, що Росія збирається відкликати з території України офіцерів своїх Збройних сил з СЦКК. Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ за 15 грудня.

Як зазначається, 14 грудня представник ЗСУ у Спільному центрі контролю і координації в штабі СЦКК, розташованому у підконтрольному урядові м. Соледар передав спостерігачам ОБСЄ лист від Міноборони РФ з повідомленням про те, що Росія збирається відкликати з території України офіцерів своїх Збройних сил з СЦКК.

Як відомо, наприкінці листопада українська сторона Спільного центру з координації та контролю заявляла, що російська сторона СЦКК і бойовики ОРДО блокують пошук і вивезення з окупованої території тіла загиблого українця. Згодом голова МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що російських офіцерів у СЦКК на Донбасі поставили у «нестерпні умови».

За його словами, українці нібито «роблять все, щоб поставити російських офіцерів у СЦКК в нестерпні умови, висуваючи вимоги, які неможливо виконати». «У такій ситуація російська сторона повинна буде припинити свою роботу в СЦКК», - заявив Лавров.

Спільний центр з контролю і координації припинення вогню (СЦКК) - група з контролю за дотриманням мінського протоколу, до якої входять представники української та російської сторін, а також бойовиків ОРДЛО. Центр розпочав роботу 26 вересня 2014 року в місті Соледар Донецької області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук