«Російські дрони вже здатні долітати з лінії фронту до Дніпропетровської області»
Бійці екіпажу безпілотника «Фурія» з 68 ОЄБр розповіли про ситуацію на покровському фронті, перевагу російських БПЛА та показали роботу вітчизняної «Фурії»
Інші блоги автора
- Дійшов пішки із Бєлгорода у Харків, щоб воювати за Україну 8 лист, 12:33
- У ворога нічого подібного на озброєнні немає 18 жовт, 11:24
- Як військові долають наслідки травми через мистецтво 11 жовт, 13:47
Ефективність російських безпілотників на напрямку Покровська вища за нашу: їхні дрони вже здатні долітати до кордонів Донецької та Дніпропетровської областей. Ба більше: їхня піхота теж просувається на цьому напрямку, кожного дня займаючи нову посадку.
У новому відео проєкту «Український Свідок» – бійці екіпажу БПлА «Фурія», 68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша. Хлопці розповіли про поточну ситуацію на покровському напрямку. Цей напрямок з’явився нещодавно – після того, як росіяни взяли Авдіївку. Також вони показали роботу українського безпілотника «Фурія».
«Росіяни масово застосовують КАБи, – розповідає командир екіпажу із позивним «Абат». – Тут Марс: вирва на вирві. Живого місця немає. І це впливає на морально-психологічний стан наших бійців. Тому і з’явився покровський фронт – ворог зараз просувається, вони беруть якусь нову посадку кожного дня».
Окрім КАБів, ворог кидає на цей напрямок шалену кількість техніки. «Якщо підбиті машини можна відремонтувати, то росіяни намагаються її витягнути, – каже командир. – Нерідко нам вдається зупинити колону за допомогою FPV і потім дрони цю техніку добивають».
Але, попри високу ефективність наших FPV, вони на цьому напрямку поступаються «Орланам» та «Суперкамам» російського виробництва. «З ними важко конкурувати: вони можуть проводити у повітрі більше часу, ніж ми, – каже «Абат». – «Суперкам» тримається у небі 4 години та може долати відстань до 70 км. «Орлан» ще довше. Тобто звідси вони можуть долітати до Дніпропетровської області».
У одному з попередніх інтерв’ю проєкту сержант Сил оборони із позивним «Хокей» розповідав про майбутню битву за Покровськ. А також про те, навіщо росіянам це місто. «Абат» має з цього приводу власну думку. «Так, Покровськ – це частина плану із захоплення Донецької області, – розповідає боєць. – Скільки ми зможемо її утримувати? Це залежатиме від кількості зброї, яку постачають нам західні партнери. Наразі цієї кількості вистачає не для наступу, а для того, щоб триматися. А що стосується битви за Покровськ… Від Авдіївки, яка росіяни зробили своїм логістичним центром, до Покровська чимала відстань – близько 30 км. Гадаю, битва за Покровськ може початись лише тоді, коли росіяни займуть Селидове».