Російські націоналісти планують 4 листопада провести в Києві «Слов'янський марш»

СуспільствоРоман Ганкевич, 1 листопада 201459249
Активісти партії СПАС під час "Руского маршу" у Києві (2013 рік)

Лідер російського націоналістичного об'єднання «Русские» Дмитро Дьомушкін повідомив, що в рамках традиційної акції «Русский марш» 4 листопада в Києві планується узгоджений «Слов'янський марш».

Про це повідомляє російська агенція «Интерфакс».

«4 листопада о 12:00 на Майдані Незалежності в Києві в солідарність з «Русским маршем» в Росії пройде «Слов'янський марш». ​​Організатор акції – політична партія СПАС. Заявлено ​​тисячу учасників», - йдеться у повідомленні.

Лідер російських націоналістів заявив, що з українською стороною «узгодження є», а основним гаслом акції буде слоган: «Слов'яни єдині». Організатори акції планують виступити «проти війни між братніми народами» і підтримати одного з лідерів об’єднання «Русских» Олександра Поткіна (Бєлова), якого у жовтні заарештували в Росії.

Дьомушкін розповів, що українська партія СПАС (Соціал-патріотична Асамблея Слов'ян) «вважається проросійською і тому зараз у Києві їм важко». У 2005 році СПАС входив до коаліції з нині забороненим «Слов'янським союзом», тепер СПАС робить спільні акції з національним об’єднанням «Русские» - силою, яка за своєю суттю є антибільшовицькою.

«Власне кажучи, перейменування у «Слов'янський марш» сталося через асоціацію нас з комуністами, які донедавна проводили «Русский марш» на південному сході України», - сказав він.

Дмитро Дьомушкін також заявив, що на даному етапі організатори «Слов'янського маршу» ведуть переговори з приводу участі в ньому низки київських партій і організацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук