САП довела законність коштів внесених для застави Романа Насірова
До теми
Державна служба фінансового контролю за підсумками розслідування встановила, що заставна сума в розмірі 100 млн грн., які внесли тесть та дружина за відстороненого главу Державної фіскальної служби Ромна Насірова, - отримані законним шляхом. Про це у коментарі «Радіо Свобода» повідомив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Роман Симків.
Прикметно, що детальнішу перевірку цих коштів на предмет, чи були з них сплачені податки, має зробити очолювана Насіровим Державна фіскальна служба. У САП додали, що сторона обвинувачення домагається в суді продовжити запобіжну міру чиновнику ще на два місяці.
Водночас Роман Насіров продовжує наполягати на скасуванні запобіжного заходу. Він оголосив, що вважає справу проти себе політичною і «зрежисованою». За його словами, він не збирається втікати з країни і має намір співпрацювати зі слідством.
У середу, 26 квітня, має відбутися засідання у справі Насірова. Призначене на 16:00 воно ще не розпочалося. Також цього ж дня за цією справою замінили суддю.
Нагадаємо, 17 березня Національне антикорупційне отримало доручення з'ясувати законність коштів, внесених близькими Насірова в якості застави.
У ніч на 7 березня Солом'янський райсуд Києва заарештував Насірова на два місяці з правом внесення застави в розмірі 100 млн грн. 13 березня апеляційний суд Києва залишив екс-главу ДФС під вартою, залишивши без зміни суму застави.
Як відомо, Насірову інкримінують зловживання владою або службовим становищем. Це пов'язано з рішеннями голови ДФС про розстрочення податкових боргів підприємствам, пов'язаним з народним депутатом Олександром Онищенком. Між тим, сам Насіров заперечує звинувачення проти себе.
Між тим, 19 березня Апеляційний суд Києва частково задовольнив скаргу адвокатів Насірова на рішення Солом’янського районного суду столиці й постановив повернути голові ДФС внутрішній паспорт громадянина України, закордонний паспорт, дипломатичний паспорт та інші документи.