Семерак анонсував перехід міністерства екології до системи електронного урядування

У міністерстві планують збільшити кількість онлайн-послуг на інтерактивній мапі екології

Міністр екології і природних ресурсів Остап Семерак заявив про повний перехід міністерства до системи електронних адміністративних послуг. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначається, у четвер, 9 лютого, у міністерстві екології відбулася зустріч із представниками Державного агентства з питань електронного урядування України та Міжнародної агенції (USAID). Говорили про вдосконалення існуючих електронних систем та перспективу введення нових онлайн-сервісів в інших структурах природоохоронної сфери.

«Плануємо розширити кількість сторінок на інтерактивній мапі сміттєзвалищ. Мапа має інформувати не лише про побутові відходи, стихійні сміттєзвалища, але й про сховища промислових відходів та наявні пункти утилізації всіх їх видів», - написав Семерак.

За його словами, міністерство не відмовилося також і від задуму інформувати громадян про показники на підприємствах викидів шкідливих речовин у повітря та скидів у воду. З часом на порталі Мінприроди буде розміщуватися онлайн-інформація з кожного джерела забруднення.

«Головне наше завдання - підвищити рівень екологічної свідомості та відповідальності українців, і сучасні електронні сервіси мають стати надійними партнерами в цьому напрямку», - заявив Остап Семерак і нагадав, що за 10 місяців роботи його відомство запустило систему електронного декларування та інтерактивну мапу сміттєзвалищ. Обидва сервіси вже встигли успішно себе зарекомендувати.

«За електронним урядуванням - європейське майбутнє державного управління України. Мінприроди в цьому напрямку активно рухається», - резюмував міністр екології.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук