Семимісячний хлопчик потребує допомоги

В дитини цироз печінки

Головні новини Львова 12.08Ірина Панчишин, 12 серпня 2015, 18:21 2011 3

Роману Роїку сім місяців і у нього цироз печінки. Операція, яка б мала його врятувати так і не допомогла, тож тепер  без пересадки органу не обійтися. Щоб він жив, треба більше мільйона гривень. Для родини, яка виховує ще одну дитину це небачені гроші.

Для лучанки Ольги Роїк та її маленьокого сина лікарняні ліжка та палати стали вже немов рідні. Чотири із семи місяців він провів лише у львівській дитячій лікарні. Вже з перших днів життя мати помітила – дитина відрізнялась від інших.

«Ми виписались з пологового будинку і сказали, що це проста жовтушка. Минув місяць – моя дитина стала зеленого кольору. Я підійшла до свого педіатра, здали всі аналізи і все в нас почало зашкалювати», – розповіла мати хворої дитини Ольга Роїк.

Тоді сім’я Роїків почула страшний діагноз – біліарна атрезія жовчовивідних шляхів, або ж простими словами – цироз печінки. Орган не здатен виконувати своїх функцій. 

«Тому в мене дитинка така худенька, тому що печінка не дає тих білків, жирів, щоб вона змогла поправитись. Зараз йому буде майже вісім місяців, він ще сам не може сидіти», – додала Ольга Роїк.

Малюк вже переніс операцію. Та, на жаль, віддтоку жовчі лікарі не досягли. Зараз життя Ромчика підтримують дорогими препаратами. Втім без трансплантації такі діти не доживають й до двох років. Ціна життя – 80 тисяч євро. Залишилось зібрати п’ятдесят. Чоловік Ольги – вантажник, тож такі гроші для сім’ї – захмарні.

«Це є непідйомна сума. навіть те, що в нас є квартира, навіть якщо продати все, що в нас є, це мізерна сума і нам не справитись без людей», – розповіла мама дитини.

Тож родина звертається до кожного небайдужого з надією на допомогу. Вже наприкінці вересня операцію готові зробити у Варшаві. До цього часу потрібно зібрати хоча б половину суми.

Допомога для Романа Роїка
Діагроз: біліарна атрезія жовчовивідних шляхів
Картка ПриватБанку 5168 7572 9389 4897
мати Роїк Ольга Юрівна
контактний телефон +380 93 133 95 91

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук