Словаччина вже готова направити на роботу в українську владу своїх фахівців

СуспільствоВолодимир Пиріг, 27 листопада 20141390

Надзвичайний і повноважний посол Словаччини в Україні Юрай Сівачек заявив, що Словаччина може надати своїх фахівців для роботи у структурах державного управління України.

«Така можливість вже обговорювалася раніше на різних рівнях між нашими сторонами, адже Словаччина має досвід трансформації, ми через це все проходили на практиці, коли переходили від старої, соціалістичної системи державного управління до європейської ",- цитує Сівачека Укрінформ.

Він додав, що тепер відповідь - за українською стороною, адже чинне українське законодавство наразі забороняє іноземцям займати державні посади.

На думку дипломата, обидві сторони могли б знайти взаємоприйнятні підходи, залучаючи словацьких експертів, зокрема, і в питанні фінансування такого проекту, наприклад, це можна буде зробити шляхом створення відповідних міжнародних фондів.

Як повідомляв ZAXID.NET, президент Петро Порошенко пропонує законодавчо дозволити іноземцям працювати в українських органах державної влади, і, якщо це станеться, то в українській владі працюватимуть більш, ніж четверо іноземців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук