Стратегія нацбезпеки України визначила головною загрозою агресивну політику РФ – Порошенко

Схвалена Радою нацбезпеки і оборони (РНБО) стратегія національної безпеки України розглядає головною загрозою для країни агресивну політику Росії, повідомив президент країни Петро Порошенко.

«Позавчора на РНБО ми схвалили стратегію нацбезпеки. Виходячи з того, що російська загроза має довгостроковий характер, і, розглядаючи агресивну позицію і політику РФ як головну загрозу нацбезпеці, проект ставить своєю метою досягнення повної сумісності сектору безпеки і оборони України з відповідними структурами країн- членів НАТО», – сказав він у п'ятницю на урочистому засіданні Верховної Ради, присвяченому 70-й річниці перемоги над нацизмом у Європі, місцю і ролі Українського народу у Другій світовій війні, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За словами Порошенка, це забезпечить можливість Україні в майбутньому перспективи членства в Альянсі з метою отримання дієвих гарантій суверенітету, територіальної цілісності і незалежності держави.

Як повідомляв ZAXID.NET, Стратегію національної безпеки України до 2020 року РНБО ухвалила 6 травня увечері. Головне в стратегії - створення нової системи забезпечення національної безпеки та оборони, здатної гарантувати державний суверенітет і територіальну цілісність України від всього комплексу можливих загроз, насамперед, від збройної агресії. Стратегія розрахована на реалізацію до 2020 року пріоритетів політики національної безпеки, а також реформ, передбачених Угодою про асоціацію між Україною і ЄС, і Стратегією сталого розвитку «Україна-2020».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук