Тягнибок виграв судову справу про наклеп проти редактора німецької газети

СуспільствоРоман Ганкевич, 16 вересня 20166700
Олег Тягнибок на прес-конференції в «Укрінформі»

Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок виграв суд проти редактора газети Suddeutsche Zeitung (Німеччина) щодо наклепу. Про це він повідомив на прес-конференції в агентстві «Укрінформ».

«Редактор Suddeutsche Zeitung визнав свою провину за наклепницьку статтю і сплатив штраф у розмірі 3 тисячі євро. Сподіваюсь, що зазначений суд стане серйозним сигналом для українських політиків, що вести війну між собою всередині держави не можна, тому що удар буде по всій Україні. Сильні держави відрізняються тим, що для них найважливіші не особисті інтереси, а захист національних інтересів країни і громадян», - сказав Тягнибок.

За словами лідера «Свободи» популярна німецька газета Suddeutsche Zeitung у травні 2014 року надрукувала наклепницьку статтю, в якій йшлося, що Олег Тягнибок пропагує фашистські гасла. «Ми подали позов на газету, однак навіть не сподівались особливо на позитивний результат», - сказав він.

Олег Тягнибок розповів, що на початку цього року прийшла позитивна інформація - в першій інстанції суду в Мюнхені отримали позитивне рішення: суд встановив, що обвинувачений Фредерік Йоганесс, редактор газети, винен у наклепі. Йому призначили штраф у розмірі 1 тис. євро. Після цього редактор подав апеляцію, і вже в квітні, за результатами розгляду справи, суд Мюнхена остаточно визнав статтю наклепницькою та присудив стягнення у вигляді грошового штрафу у розмірі 3 тисячі євро.

«Редактор визнав свою провину в тому, що він вчинив наклеп, неправильно цитуючи мої деякі виступи та фрази. Він погодився з пропозицією суду», - зазначив Тягнибок.

Штраф перерахували у фонд допомоги українцям, які постраждали від війни на Сході. «Це було рішення судді, яке ми підтримали. Лише після виплати штрафу ми отримали право оприлюднити інформацію про судовий процес і його результати», - пояснив Олег Тягнибок.

Він зауважив, що захист честі і гідності є одним із найважливішим завдань кожної країни у світі.

Нагадаємо, нещодавно Тягнибока викликали до суду у справі про події які відбулися 31-го серпня під Верховною Радою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук