У Facebook зареєстрували групу «Геть московських попів з Галичини»

Учасники спільноти оголосили збір інформації про діяльність УПЦ МП в Галичині

СуспільствоЯ.І., 4 жовтня 201788410

У мережі Facebook зареєстрували групу із назвою «Геть московських попів з Галичини». В описі спільноти ініціатори її заснування закликають надсилати дані на ФБ-сторінку групи та пояснюють: «часто парафії УПЦ МП приховують свою приналежність до Москви, обманюючи прихожан».

«Пухлина московського православ’я пустила метастази по усій Україні, не оминувши й Галичину. Настав час, сказати «ні» московському православ’ю і відправити батюшок на «історічєскую родіну», - йдеться в описі про діяльність групи.

Ініціатори збору інформації, зокрема, просять надсилати дані про місцерозташування парафій УПЦ МП. Потім цю інформацію використають, щоб скласти план протидії УПЦ МП. У чому саме полягатиме цей план – учасники спільноти наразі не розголошують, але стверджують, що це відбуватиметься законними способами.

«Майте на увазі, що вони часто не вказують свій стосунок до Москви, тим самим вводячи прихожан в оману. За результатами збору цієї інформації, ми тут в групі розробимо план щодо протидії цій антиукраїнській організації. Виключно законними методами. До чого вас і закликаємо», – пишуть організатори групи «Геть московських попів з Галичини».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук